cs sk

Obchodní podmínky

Cena odvápňovačů durgol®

Ceny zboží nebo zásilek uvedených kdekoliv na těchto stránkách (pokud není stanoveno jinak) platí pro konečného spotřebitele s dodací adresou v České republice, jsou v českých korunách včetně DPH. Ceny zásilek jsou včetně balného, poštovného, DPH a jsou konečné. Není-li stanoveno jinak, platí pro přepravu Českou poštou a platební podmínku "Platba převodem".

Objednávka odvápňovačů durgol®

Objednat můžete e-mailem pomocí tlačítek, přímo na objednavky@durgol.cz, nebo telefonicky. Údaje v objednávce ověřujeme, každou objednávku potvrzujeme. Pokud od nás neobdržíte e-mailové potvrzení objednávky do týdne, uvědomte nás prosím.
Pokud si nejste jistí, přečtěte si informace na těchto stránkách, na samostatných stránkách věnovaných jednotlivým produktům, věnujte pozornost sekci Otázky, kontaktujte s dotazem Zákaznické centrum nebo nejprve vyzkoušejte vzorek zdarma, je-li dostupný.

Dodávka odvápňovačů durgol®

Zásilky odesíláme ze skladu Zákaznického centra do týdne po objednání, zboží expedujeme obvykle jednou týdně ve středu. Zásilky doručuje Česká pošta nebo TOPTRANS. Dodací lhůta je obvykle 10 pracovních dní. Pokud Vám zásilka po potvrzení objednávky nepřijde do 15 dní, uvědomte nás prosím.
Dodávat je povoleno jen na území ČR, není možné dodávat do poštovní přihrádky (P. O. BOX). Dodávka na adresu mimo ČR se řeší a oceňuje samostatně. Dodávky do zemí, kde působí zastoupení firmy Düring AG (např. CH, USA, Izrael) obvykle nejsou možné.
Dodávky a ceny zboží a zásilek většího množství, než je uvedeno na vyhrazených stránkách, posuzujeme individuálně. K dispozici jsou zajímavé slevy, dodací a platební podmínky a různé možnosti marketingové podpory. Kontaktujte Zákaznické centrum a zanechte svůj požadavek pro vedení firmy nebo napište přímo na info@durgol.cz.

Platba za odvápňovače durgol®

Ke každé zásilce je přibalená faktura se splatností 14 dní s pokyny k platbě. Úhradu očekáváme v CZK na náš účet v české bance jako obyčejný národní bezhotovostní mezibankovní převod. O platbu předem žádáme výjimečně. Jiné platební metody, například „V hotovosti“ nebo „Kartou“ nejsou dostupné, děkujeme za pochopení. K dispozici je platební metoda „Dobírka“, která je jako zvláštní služba poskytována na vyžádání a za příplatek 50 CZK. Pokud platíte mezinárodním bankovním převodem nebo jinou měnou než CZK, akceptujeme u poplatků pouze kód platby OUR, tedy bankovní poplatky jdou v plné výši na vrub plátce.

Případné opomenutí zaplatit má obchodní a právní důsledky.

Pokud je daňový domicil kupujícího v zemi mimo EU nebo je kupující registrovaným plátcem DPH v jiné zemi EU a zároveň jde zásilka na adresu mimo ČR, vystavujeme fakturu bez DPH. Kontrola platnosti DPH přes VIESOtevření odkazu v novém okně.
Přesné údaje o registraci k DPH jsou v sekci Kontakty a v potvrzení objednávky.

Výhrada vlastnictví

Zboží zůstává majetkem prodávajícího do jeho úplného zaplacení, včetně případného příslušenství (např. pokuty, penále, smluvní úroky).

Vrácení zboží, reklamace

Objednávku můžete zrušit do 30 dní. V takovém případě nám musíte vrátit nepoužité a neotevřené zboží v originálních obalech zpět na adresu Zákaznického centra na své (vaše) náklady. Nevyžádané zpětné zásilky na dobírku nepřijímáme. Případně již uhrazené peníze vyplácíme obratem po vrácení a kontrole zboží na stejný bankovní účet, odkud přišla platba.

Případné reklamace se řeší obratem. Pokud se vyskytl problém, uvědomte prosím Zákaznické centrum, podrobně popište problém, jistě spolu najdeme oboustranně akceptovatelné řešení.

Ochrana osobních údajů

Zákazník souhlasí se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů a souhlasí s podmínkami Ochrany údajů Správce DMK consulting, s.r.o. IČ 62305581, uvedenými na adrese www.durgol.cz/cs/kontakty/ochrana-udaju.